Virtuvės baldai

 

 

Virtuvė yra pagrindinė Jūsų būsto dalis, kuri yra labai svarbi Jūsų kasdieniniame gyvenime. Būtina virtuvę įsikurti taip, kaip Jūs norite, kad ji atrodytų.Turite jaustis komfortiškai būdami joje. Planuojant virtuvę būtina apgalvoti pagrindinius aspektus: apšvietimą, gerą vėdinimą ir žinoma ergonomišką,patogų virtuvės baldų bei įrangos išdėstymą.

Iki svajonių virtuvės tik keturi žingsniai:

1. Pradinė konsultacija

Per pirmąją nemokamą konsultaciją apžvelgiame Jūsų įsivaizduojamą būsimąjį projektą, jo apimtį, dizainą, motyvus, medžiagas, darbų tvarkaraštį bei sąmatą.

2. Planavimas

Šio proceso metu pagal pasirinktus komponentus (medžiagas, apdailos elementus, pvz. tokius kaip durelių stilius, furnitūra, buitinė technika, kita įranga) bei atsižvelgiant į būsimos virtuvės vietą, sienų, įvadų išdėstymą parengiamas būsimos virtuvės planas - brėžinys, galimas ir spalvinis variantas. Tai klientui padės geriau įsivaizduoti būsimąją virtuvę. Esant būtinybei daromi projekto koregavimai. Šis procesas reikalauja, glaudaus bendradarbiavimo, kruopštumo, preciziškumo.

3. Montavimas

Kai projektas bus priimtinas abiems pusėms yra pasirašoma sutartis, apimanti kainodarą, detalų projekto aprašymą ir galutinius planus. Jūsų baldai pradedami gaminti. Pagaminti baldai pristatomi į užsakovo namus ir bus sumontuoti ilgą patirtį turinčių meistrų.

4. Baigiamieji darbai

Užbaigus kiekvieną projektą, siekiant užtikrinti visapusišką klientų pasitenkinimą ar viršyti kliento lūkesčius duodame klientui laiko įsitikinti ar viskas sumontuota ir įrengta būtent taip kaip įsivaizdavo. Daromi paskutiniai apdailos darbai.

 

Virtuvės baldų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.

Siūlome Eegger, Thermopal, Ecopal, Cleaf, Bolderaja, Wodego,  Repo by sorbes, Pfleiderer, Kronospan gamintojų laminuotų medžio drožlių plokštes.

Keletas gamintojų siūlomų laminuotų medžio drožlių plokščių dekorų pavyzdžių:

 

Galime pagaminti Jūsų virtuvės baldus ir iš natūralaus medžio masyvo.

Mediniai baldai - tai iš natūralios medienos, t. y. medžio masyvo ir iš natūralia medienos faneruote dengtos plokštės pagaminti baldai.

Populiariausi natūralaus medienos pasirinkimo variantai – pušies, juodalksnio, uosio, beržo, ąžuolo mediena.

Natūralus medis - tai ekologiškiausia medžiaga baldų pramonėje. Baldai iš medžio masyvo yra ekologiškai švarus, kadangi jie pagaminti iš gryno medžio.

Gamybos proceso metu apdorotas taip, kad neprarastų savo esminių ypatybių, tačiau būtų atsparesnis eksploatacijos metu, medinis baldas pagyvina interjerą yra patogus ir praktiškas naudojimui.

Baldai iš medžio yra ilgaamžiai, juos pažeidus visada galima atrestauruoti ir atnaujinti bei daug kartų surinkinėti. Natūralaus medžio baldai turi išliekamąją vertę, juos galima palikti būsimoms kartoms.

Norintiems originalumo ir išskirtinumo mediniai skydai filinguojami, frezuojami. Filingavimas dažniausiai taikomas baldų šoninėms plokštumoms ar durelėms, filingas dekoratyviai pagyvina baldą, suteikia jam išskirtinumo.

Medžio masyvo baldai tepami natūraliu aliejumi (EKO) ar lakuojami ekologišku laku Jūsų pasirinktu atspalviu.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas